“O jaran” coveri më i ri i Mirsa Kërqelit

18:00 | 7 Gusht 2018

Pas një kohe të gjatë, Mirsa Kërqeli është rikthyer me projekte muzikore të reja.

Ajo ditë më parë publikoi coverin e parë në duet me Butrint Rashitin, kurse tani ka sjell coverin e radhës, shkruan lajmi net.

“O jaran”, mban titullin kënga e re cover e Mirsës e punuar nga UrbanGraphics. Ajo po ashtu, përveç këtyre në vazhdim vjen edhe me këngë të reja.

Kujtojmë që Mirsa është e martuar dhe gëzon një familje tejet të lumtur dhe të shëndoshë, e cila tash e disa vite jeton në Kanadë. /Lajmi.net/