Nushi ‘thumbon’ Readin: Nuk është as reper, s’e dëgjojnë as të shtëpisë së vet

Nushi ishte i ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”.

ShowBiz

08/03/2019 20:36

Reperi Nushi ka zgjedhur mes emrave të njohur të estradës në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Në disa raste, ai u vu në siklet kur para tij kishte emrat e kolegëve të ngushtë të tij.

Nushi u ‘detyrua’ të zgjedh edhe mes S4MM dhe reperit nga “On Records”, Readi, meqë rast ka habitur me përgjigjen e tij.

Në linkun e mëposhtëm mund të mësoni se kë zgjodhi Nushi mes opsioneve që kishte para tij. /Lajmi.net/

YouTube player