Nushi i gëzohet lajmit për vdekjen e gruas së Millosheviqit – Lajmi.net
Nushi i gëzohet lajmit për vdekjen e gruas së Millosheviqit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:36, 15 April 2019
Nushi ka publikuar një fotografi në Insta Story pas vdekjes së Mira Markoviq, gruas së Sllobodan Millosheviqit.

Reperi Nushi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dy persona, të cilët në duar mbanin një pankartë “Ajo k*rvë ka vdekur”, transmeton lajmi.net.

E këtë thënie ai e ka lidhur me vdekjen e Mira Markoviq, gruan  e Sllobodan Millosheviç e cila ka vdekur në një spital në Rusi, në moshën 76 vjeçare.

Fotografia e publikuar nga Nushi në Insta Story. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO