Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Nushi dhe Rino sjellin këngën “A e din”

17:30 | 30 Qershor 2020

Foto: Sc/ YouTube

Nushi dhe Rino kanë publikuar këngën e re.

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, Rino Sopjani dhe Nushi kanë publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga, që është njëherësh bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve, mban titullin “A e din”, ndërsa e vizualizuan edhe me klip,

Për tekstin janë kujdesur dy artistët, beatin dhe mix/masterin e bëri Cekic Beatx, melodinë Rino, ndërsa i përcolli me kitarë, Astrit Stafa.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Nushi dhe Rino, videoklipin e së cilës e punoi Imagine Films. /Lajmi.net/