Nuse për shpi, Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli

Fifi ka kohë prej kur është duke e shijuar lidhjen e saj me Adisin.

ShowBiz

23/06/2022 11:50

Ata nuk hezitojnë dhe publikojnë momente së bashku, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Adisi ka postuar një video të këngëtares derisa ajo po përgadiste fli.

Përveç muzikës dhe zërit që e ka brilant, artistja e dëshmoi se është edhe një grua e zonja për shtëpi.

Lidhja me Adisin nisi pas përfundimit të “Big Brother VIP”./Lajmi.net/

VIDEO