Nuk do ta besoni se me cilin artist botëror i ka këpucët e njëjta Morena Taraku (Foto)

Jaden Smith quhet artisti i cili u komentua shumë në paraqitjen e tij në ‘Fashion Awards’.

ShowBiz

07/12/2016 17:40

E ato që u pëlqyen e që ranë në sy ishin këpucët e tij  të markës ‘Gucci’ që kishin një model interesant, shkruan lajmi.net

Për çudi, të njëjtin model e kanë edhe këpucët  e Morena Tarakut.

Modelja dhe këngëtarja kosovare në Snapchat ka hedhur një foto ku ka treguar këtë model këpucësh që është identik me ato të Jaden! /lajmi.net

15415959_1347727581945431_321601732_n 15356015_1347727578612098_1783844493_n 15415941_1347727521945437_2085665439_n