Nuk pritej, pas daljes së Trixës Donaldi kërkon të largohet nga BBV-ja?

ShowBiz

23/01/2022 16:50

Beatrixa u eleminua të premten nga Big Brother VIP.

E ajo edhe pak ditë para se të dilte shprehej e shqetësuar për botën që po e pret jashtë, shkruan lajmi.net.

Edhe Donaldi nuk e ka përjetuar edhe aq mirë largimin e saj dhe gjithë kohën është shprehur i shqetësuar për të.

Si duket sot ai nuk e ka përjetuar edhe aq mirë pasi ka kërkuar të dalë nga shtëpia dhe të lërë lojën në mes.

Menjëherë pas kësaj deklarate Donaldi është thirrur në dhomë të rrëfimit, ku normalisht e kanë kerkuar për të biseduar lidhje me këtë frazë.

Për këtë i kanë shkruar ndjekësit edhe Olti Currit që i ka ikur ky detajë.

Përkundër faktit që mendohej se do të vazhdonte lojën më i fuqishëm si duket ai duket i përhumbur pas daljes së Trixës./Lajmi.net/