Nuk pritej! Orinda Huta përsëri në fustan të bardhë

Viti 2017 pa mëndyshje mund të cilësohet si viti i dasmave në estradë.

ShowBiz

13/11/2017 14:39

Të parët që u kurorëzuan ishin këngëtarja Orinda Huta dhe moderaori Turjan Hyska, shkruan lajmi.net.

Dasma u mbajt më 27 korrik në një ambient përrallor, por ishin Orinda dhe Turi ata që rrëmbyen gjithë vëmendjen atë natë dhe ishin të pranishëm në titujt e gjitha mediave shqipare.

Por, gjatë ditës së sotme Orinda u shfaq përsëri e veshur me vello, edhe këtë herë dukej si një princeshë e vërtetë ashtu sikur në dasmën e saj.

Kësaj radhe Orinda me gjasë do të jetë pjesë e ndonjë sfilate me rastin e realizimit të koleksionit të ri të fustaneve të nusërisë për vitin që po vjen. /Lajmi.net/