Nuk përmbahet Learta, ja çfarë foto i publikon djalit (Foto)

Më 16 gusht reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta Jakupi solli në jetë fëmijën e saj të parë.

ShowBiz

26/08/2017 13:36

Ajo dhe Kushtrimi u bën prindër të një fëmije të gjinisë mashkullore, të cilin e pagëzuan me emrin Matin, shkruan lajmi.net.

Në ditët e para, familjarët kishin deklaruar se nuk po e zbulojnë fytyrën e fëmijës për arsye të ‘mësyshit’.

Por, është nëna e Matinit ajo e cila nuk përmbahet nga një foto e ëmbël e vogëlushit të cilën e shpërndau në Instagram.

“Engjëlli im ??” është mbishkrimi që ka vënë Learta sipër fotos në të cilën shihet fëmija duke fjetur mbi një jastëk. /Lajmi.net/