Nuk ndalet Tyga, poston foto me tjetër femër lakuriq

Tyga sërish mori vëmendjen e fansave me një veprim.

ShowBiz

28/10/2020 15:58

Një emër shumë i komentuar për veprimet që bën është edhe Tyga, i cili shumë shpesh kalon të gjitha limitet, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi postoi një foto pranë një pishine duke u relaksuar, teksa po shoqërohej nga një femër.

Pikërish vajza pranë tij mori vëmendjen e të gjithëve, kjo ngase ishte tërësisht nudo dhe reperi nuk ia mbuloi as fytyrën.


Kujtojmë se Tyga përflitet për romanca të shumta pas ndarjes nga ylli televiziv, Kylie Jenner.

Ai kritikohet shumë për postimet që bën në rrjete sociale, ku shihet i rrethuar me femra gjysmë të zhveshura e shpesh edhe tërësisht lakuriq. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

@1804jackboy & Me -AGGY ????????????

A post shared by T-Raww (@tyga) on