Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Nuk ndalet Atdheu i “Përputhen”, fotografohet në shoqëri të një tjetër vajze

23:03 | 23 Shkurt 2021

Konkurrenti i programit siç duket po vazhdon daljet edhe jashtë emisionit.

Nuk ka shumë ditë që u publikua një fotografi e tij me një biondine e cila u cilësua si e dashura, shkruan lajmi.net.

Mirëpo së fundi është publikuar edhe një imazh ku ai shihet me një vajzë tjetër ku sipas fotografisë duken të afërt me njëri-tjetrin.

Edhe pse konkurrenti i emisionit por krijon një raport ‘serioz’ le të themi, me njërën nga vajzat e “Përputhen” Sarën më sa duket nuk i ndal edhe takimet e tjera.

Rikujtojmë se, takimi i Atdheut me Sarën ishte tejet romantik të cilët shijuan puthje por edhe në ‘Prime’ të dielën shkëmbyen puthje dhe përqafime me njëri-tjetrin, se çka do të ndodh me dyshen do shikojmë ditëve në vazhdim./Lajmi.net/