Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Nuk ndalen grabitjet në Kosovë, hajnat vjedhin stoli e para në Skënderaj

11:33 | 14 Gusht 2019

Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme, grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e viktimës në Skënderaj, shkruan lajmi.net.

Aty ata kanë depërtuar me forcë, teksa kanë vjedhur 200 euro para të gatshme si dhe stoli ari e bizhuteri.

Nuk raportohet për të arrestuar. /Lajmi.net/