Nuk mbarojnë surprizat për finalistët: Ja befasia e veçantë që ju bë Julit

Nuk po mbarojnë surprizat për finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Përveç Heidit edhe Julit i është bërë një befasi shumë e veçantë, shkruan lajmi.net. Për të është organizuar një festë e vogël me miqtë e tij dhe të babait të tij të ndjerë. Një nga personat që përformoj ka qenë artisti i njohur…

ShowBiz

25/05/2024 23:31

Nuk po mbarojnë surprizat për finalistët e Big Brother VIP Albania 3.

Përveç Heidit edhe Julit i është bërë një befasi shumë e veçantë, shkruan lajmi.net.

Për të është organizuar një festë e vogël me miqtë e tij dhe të babait të tij të ndjerë.

Një nga personat që përformoj ka qenë artisti i njohur Bujar Qamili.

Moderatori Ledion Liço i tha që për të kanë organizuar ‘Sofrën Shkodrane’ dhe ‘Sofrën Tiranse’.

Gjithashtu, një pjesë e të ftuarve recituan vargje për qesharake për Julian Dedën./Lajmi.net/

YouTube player