Nuk luajti asnjë minut me Kosovën, Arbnor Muja starton nga fillimi për Antwerp

Skuadra e Antwerp sonte luan ndeshjen e vlefshme nër Jupiler Pro League në Belgjikë, të xhiros së 31-të kundër Waregem. Trajneri Van Bomel ka publikuar formacionin zyrtar për këtë takim që nis nga ora 20 e 45, shkruan Lajmi.net Në këtë 11-she bën pjesë edhe futbollisti kosovar, Arbnor Muja. Anësori ‘dardan’ ishte i ftuar te…

Sport

31/03/2023 18:55

Skuadra e Antwerp sonte luan ndeshjen e vlefshme nër Jupiler Pro League në Belgjikë, të xhiros së 31-të kundër Waregem.

Trajneri Van Bomel ka publikuar formacionin zyrtar për këtë takim që nis nga ora 20 e 45, shkruan Lajmi.net

Në këtë 11-she bën pjesë edhe futbollisti kosovar, Arbnor Muja.

Anësori ‘dardan’ ishte i ftuar te Kosova për ndeshjet ndaj Izraelit dhe Andorrës të vlefshme për rrugë në Euro 2024, por nuk luajti asnjë minut./Lajmi.net/