Nuk i ngjanë aspak një mami, Arbenita Ismajli mahnit me format trupore në fustanin e bardhë

22:23 | 21 Nentor 2021

Foto: Instagram

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të komentuara të showbizit vendor.

Ajo është njëra ndër modelet me format trupore më seksi, shkruan lajmi.net.

Modelja arrin të jetë në qendër të vëmendjes me format trupore, bukurinë dhe stilin që ka në veshje. Përveç që arrin të shfaqet provokuese ajo shfaqet edhe shumë elegante.

Së fundi ka postuar disa foto në Instragram e veshur me një fustan të bardhë të hapur tek barku, ku vë në pah linjat e trupit.

 

 

Kujtojmë se ajo është e martuar me këngëtarin Fero, dhe së bashku kanë një vajzë./Lajmi.net.