Nuk i bën për kritikat, Kim kthen vëmendjen tek ajo me fotot e reja në plazh

Kim Kardashian solli të tjera imazhe nga pushimet.

ShowBiz

30/10/2020 22:02

Ylli televiziv, Kim Kardashian këto ditë organizoi festë madhështore për ditëlindjen e 40-të, shkruan lajmi.net.

Ajo me rastin e ditëlindjes udhëtoi bashkë me familje dhe miqtë më të ngushtë në një vend tropikal, ku e shijoi në maksimum qëndrimin atje.

Por, Kim u kritikua për udhëtimin në kohë pandemie, por për këtë nuk i bëri aspak, ngase vazhdoi të publikojë fotografi të shumta nga atje.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Në fotot e fundit, bukuroshja shfaqet tejet joshëse nga bregdeti, ku po e shijonte plazhin bashkë me shoqëri.

Në disa prej fotografive, ajo vuri në pah format trupore, ndërsa nuk munguan komentet e shumta për të. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Night Swim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on