Nuk fshehen më! Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi në pushime së bashku – Lajmi.net
Nuk fshehen më! Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi në pushime së bashku
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:59, 13 June 2018
Lidhja e tyre ka bërë bujë në shtypin rozë.

Çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi vazhdojnë të përfliten në rrjete sociale për lidhjen e tyre, shkruan lajmi net.

Edhe pse ata ende nuk e kanë mohuar as pohuar lidhjen që kanë, fotografitë që publikohen thonë tjetër gjë.

Ndërkaq, nëse shikoni profilin e artistëve të njohur, mund të vëreni që fotot e fundit janë realizuar në vendin e njejtë.

E kjo nënkupton, që ata janë së bashku pavarësisht të gjithave!!

Dyshja kanë realizuar edhe dy projekte, “Vetëm ti”, “Shi bie në Tiranë”, janë hitet e njohura të çiftit. /Lajmi.net/

gencii

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO