Nuk flasin më! A po i hakmerret Enca, Noizyt?

23:45 | 10 Gusht 2018

Këngëtarja Enca Haxhia dikur ishte pjesë e grupit “OTR”.

Ajo pothuajse të shumtën e kohës e ka kaluar me reperin shqiptar, Noizyn e që tani dyshja më nuk flasin, shkruan lajmi net.

“Bow Down” dhe “Ata nuk e dinë” janë dy bashkëpunimet e suksesshme të artistëve që u pritëm mirë edhe nga publiku.

Duke mos dhënë detaje të hollësishme rreth raporteve të tyre, Enca dhe Noizy nuk flasin por ende kanë imazhe së bashku në rrjete sociale.

Ndërsa tani, me anë të një video të qarkulluar në rrjete sociale bëhet e ditur se Enca vjen në bashkëpunim me njërin nga antarët e “TBA”.

A është kjo një hakmarrje e Encës ndaj Noizyt? Presim se çfarë do sjellin në vazhdim. /Lajmi.net/