Nuk është parë kurrë: Sixers shpikin ngulitjen dyshe! – Lajmi.net
Nuk është parë kurrë: Sixers shpikin ngulitjen dyshe!
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 11:07, 10 February 2018
Philadelphia 76ers luajti ndaj New Orleans Pelicans.

Një aksion i jashtëzakonshëm është parë në NBA.

Joel Embiid dhe Robert Covington realizuan një zhytje dyshe në ndeshjen që Philadelphia 76ers luajti ndaj New Orleans Pelicans.

Pasimit të Simmons iu vërsulën të dy dhe rezultati ishte spektakolar.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO