Nuk e prisnit, prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik – Lajmi.net
Nuk e prisnit, prezantuesja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:59, 11 January 2019
Vitin që e lamë pas thuhej se ngjyra rozë do jetë në trend për 2019.

E këtë nuk ka hezituar ta provojë edhe moderatorja shqiptare, Roza Lati e cila bëri një ndryshim drastik në pamje, shkruan lajmi.net.

Me anë të disa imazheve të postuara në rrjete sociale, Lati tregoi se është duke i ngjyrosur flokët gjersa në fund zbuloi edhe ngjyrën.

Roza, siç shihet  flokët i ka kombinuar me emrin, por lirshëm mund të thuhet se kjo ngjyrë i shkon mjaft shumë.

Edhe pse nuk e prisnit një gjë të tillë, Lati është nga ato femrat që guxon të bëjë eksperimente të ndryshme. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO