Nuk e fituan kandidaturën për Kupën e Botës, por shikoni çfarë bën Maroku tani – Lajmi.net
Nuk e fituan kandidaturën për Kupën e Botës, por shikoni çfarë bën Maroku tani
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:57, 13 June 2018
SHBA, Meksika e Kanadaja e fituan pas votave të hapura, 134 me 65.

Maroku nuk dorëzohet pas disfatës së pësuar sot në FIFA.

Ata humbën kandidaturën për organizimin e Kupës së Botës 2018, përcjellë “Lajmi.net”.

SHBA, Meksika e Kanadaja e fituan pas votave të hapura, 134 me 65.

Mirëpo, përfaqësuesit maroken kanë bërë të ditur që do të garojnë edhe për Botërorin 2030.

Kushedi, ndoshta atëherë do t’ia dalin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO