Nuk e dinit por Tayna dhe 2Pac kanë këtë gjë të përbashkët

Reperja, Tayna ka qenë një nga femrat më të komentuara gjatë vitit që e lamë pas.

ShowBiz

05/01/2019 16:59

Reperja nga Prizreni, është tejet aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka postuar një imazh në InstaStory të saj dhe të reperit 2Pac e cila tregon se qaforen me shkronjën T e kanë të përbashkët.

Megjithatë, 2Pac ishte një nga reperët më të pëlqyer amerikan i cili la pas hite të mëdha e mjaft të suksesshme.

Doruntina vitin e kaluar publikoi gjashtë projekte muzikore, intervistën e së cilës mund ta shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

YouTube player