Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje – Lajmi.net
Nuk e besoni si duket Era Istrefi pas ndryshimit drastik në pamje
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:10, 12 January 2019
Era Istrefi ka bërë ndryshimin e papritur në pamje.

Era Istrefi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilën befason me pamjen, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja duket krejtësisht ndryshe pasi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, madje vështirë të njihet me këtë pamje të re.

Era po punon vazhdimisht në realizimin e projekteve të reja muzikore, ndërsa po shënon suksese të reja në arenën ndërkombëtare.

Kujtojmë që këngëtarja ka paralajmëruar një duet me motrën e saj, Nora Istrefin, projekt të cilin e presin me padurim fansat e të dyjave. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO