Nuk do ta besoni pse Neymar i ka prerë flokët

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves e bindi sulmuesin Neymar që t’i presë flokët, duke e rruar kokën.

Sport

01/10/2015 22:23

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka prerë flokët.

Ai tani është tullac dhe me pamjen e re “debutoi” në ndeshjen kundër Las Palmas.

Por, pse e bëri këtë? E vërteta është se bashkëlojtari i tij Dani Alves e bindi që ta rruaj kokën, ka bërë të ditur e përditshmja sportive katalane “Muno Deportivo”.

Por, sponsorët “Gillette” dhe “Poker Stars” janë të pakënaqur me pamjen e re të reprezentuesit brazilian.