Nuk do ta besoni, ky është personi që i bëri bashkë Fifin dhe Kreshën

Fifi dhe Mc Kresha janë dy artistë shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare.

ShowBiz

01/12/2018 10:49

Fifi dhe Mc Kresha ishin të ftuar mbrëmë në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Dy artistët kanë folur për herë të parë pas suksesit të këngës “Psikopatja jote”, duke zbuluar detaje rreth saj.

Ndër të tjera, ata kanë treguar edhe se kush ishte personi që i bëri bashkë për këtë duet, me të cilin po konkurojnë në “Kënga Magjike”.

Ndiqeni intervistën në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se për kë bëhet fjalë. /Lajmi.net/

YouTube player