Nuk do shihni video më seksi si kjo e Oriola Marashit

19:08 | 7 Qershor 2018

Pozat seksi të saj nuk kanë të ndalur.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi padyshim se është njëra nga femrat më të bukura dhe këtë e dëshmon çdo ditë e më shumë, shkruan lajmi net.

Pothuajse secila fotografi që ajo publikon në rrjete sociale shndërrohet në lajm, duke u komentuar për dukjen atraktive.

Kësaj radhe ajo ka realizuar një video mjaft provokuese teksa ndez cigaren dhe vë në pah asetet e bujshme.

Kjo video e ‘nxehtë’ e Oriolës, s’ka si të mos komentohet dhe pëlqehet nga mijëra ndjekësit që ajo posedon në Instagram.

Ajo ka kohë që është bërë pjesë e labelit OTR, ndërsa studion për këndim dhe në të ardhmen pritet ndonjë këngë e suksesshme nga Marashi. /Lajmi.net/

The birth of Venus

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on