Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Nota e Rashicës për paraqitjen kundër Eintracht Frankfurt

22:43 | 3 Qershor 2020

Eintracht Frankfurti e ka mposhtur si mysafir Werder Bremenein me rezultat 3-0 në kuadër të javës së 29-të në Bundesliga.

Pjesa e parë përfundoi pa gola edhe pse rastet për të shënuar për të dyja skuadrat nuk munguan.

Stefan Ilsanker me dy gola dhe Andre Silva me një, realizuan për fitoren e Eintracht Frankfurt.

Milot Rashica në këtë ndeshje u inkuadrua në minutën e 61’, dhe për paraqitjen në 30 minutat e fundit, është vlerësuar me notën 6.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/