Nota e Mustafit dhe Xhakës për paraqitjen ndaj West Hamit (FOTO)

Arsenali ka shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim ndaj West Hamit me rezultat 1:5.

Sport

03/12/2016 20:52

Në këtë fitore të thellë të Arsenalit, shkëlqeu Alexis Sanchez, që shënoi tre gola.

Me notë të lartë për paraqitje në këtë ndeshje, u vlerësua Shkodran Mustafi.

Mustafi u vlerësua me notë 7.42, ndërsa Granit Xhaka me notë 6.86.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.