Nora super e nxehtë në videoklipin e ri

Nora Istrefi ka publikuar këngën më të re ‘Baby jem’  me një videoklip shumë tërheqës bashkë me të dashurin e saj Robertin.

ShowBiz

26/05/2014 19:30

Nora i këndon dashurisë së saj në këngën më të re ‘Baby jem’, të cilës i ka realizuar edhe një videoklip me skena shumë hot ku tregon trupin e mrekullueshëm përkrah Robertit.

Kënga ka muzikë të Big Bang & Stash ndërsa tekst nga Gjiko dhe Arianit Palaj dhe është një këngë e lehtë dhe lezetshme .

Videoklipi mjaft i veçantë për skenën tonë është punuar nga Imagine, e në disa skena Nora shihet edhe komplet nudo.