Nora Istrefin s’e kemi parë asnjëherë në këtë stil – Lajmi.net
Nora Istrefin s’e kemi parë asnjëherë në këtë stil
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:07, 12 February 2019
Nora Istrefi është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit.

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, këngëtarja u shfaq me një stil më ndryshe të flokëve, ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë.

Si çdo herë, ajo ishte veshur me shumë stil, ndërsa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Për ndryshe, Nora Istrefi po punon drejt finalizimit të projektit të ri, të cilin pritet ta lansojë së shpejti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO