Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër – Lajmi.net
Nora Istrefi tregon këmbët në fustanin e shkurtër
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:53, 12 February 2019
Nora Istrefi i ka realizuar disa foto të reja në të cilat i ka treguar këmbët.

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore por në media emri i saj është lakuar edhe për jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Nora, njihet edhe si një femër e cila kujdeset shumë për pamjen e saj të jashme, njësoj ka vepruar edhe së fundmi dhe këtë e dëshmon me fotot e publikuara në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër i cili i zbulon këmbët. Pranë postimit këngëtarja ka marrë komente pozitive nga fansat e saj./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO