Nora Istrefi rikthehet në palestër (Foto)

Këngëtarja seksi Nora Istrefi pas lindjes së vajzës duket se ka shtuar pak më shumë kile se zakonisht.

ShowBiz

03/02/2016 10:13

Nora ka vendosur t’i rikthehet palestrës pas një pauze disa mujore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në Snapchat ku shihet se ka filluar të ushtrojë përsëri.

Ajo ka vite që ushtron dhe rezultatet janë të dukshme, pasi që ajo njihet për trupin e saj me forma perfekte.

Edhe gjatë shtatëzënisë ajo nuk i ndali ushtrimet, derisa solli në jetë vajzën./lajmi.net.