Nora Istrefi më në formë se kurrë, linjat e saj trupore për t’u pasur zili

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më seksi shqiptare.

ShowBiz

06/07/2022 14:42

Ajo kujdeset gjithmonë për linjat e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Secili postim i saj merr vëmendje të madhe, ku fiziku i saj është për t’u pasur zili.

Së fundi, këngëtarja, në profilin e saj të ‘Instagramit’, ka publikuar imazhe ku shfaqet shumë tërheqëse.

Imazhet, duket se do të jenë nga klipi i ri, i cili është paralajmëruar me dy këngëtarët Bardhi dhe Shkurte Gashi./Lajmi.net/