Nora Istrefi e ‘çon peshë’ Dubain, tregon gjoksin dhe duket me shumë stil

Këngëtarja Nora Istrefi është duke kaluar momente të këndshme në Dubai.

ShowBiz

26/04/2018 11:03

Atje po e shoqëron burri Robert Berisha dhe motra e saj Era Istrefi, shkruan lajmi.net

Çifti atje kanë shkuar për t’u argëtuar mirëpo edhe t’i japin mbështetje yllit të hitit ‘Bon bon’ e cila sonte (26 prill) do të performojë atje para një numri të konsiderueshëm të njerëzve.

Ndryshe motra e saj Nora po e ‘çon’ në këmbë vendin me gjoks jashtë dhe veshtje me stil.

Në një foto të publikuar në Instagram ka marë shumë pëqime dhe komente pozitive nga fansat./Lajmi.net/