Nominime të forta, këta janë shtatë të nominuarit e kësaj jave

Big Brother Vip Kosova është një nga reality show më të shikuar të momentit. Gjatë prajmit të mbrëmshëm u hap një televotim me pyetjen “Kë doni të nominoni?”. Alba, Azemi dhe Besi shkuan në nominim nga ky televotim, shkruan lajmi.net. Nominimet nga banorët u bënë në sy të njëri tjetrit dhe me më shumë vota…

ShowBiz

05/12/2023 09:14

Big Brother Vip Kosova është një nga reality show më të shikuar të momentit.

Gjatë prajmit të mbrëmshëm u hap një televotim me pyetjen “Kë doni të nominoni?”.

Alba, Azemi dhe Besi shkuan në nominim nga ky televotim, shkruan lajmi.net.

Nominimet nga banorët u bënë në sy të njëri tjetrit dhe me më shumë vota dolën Ylli, Blerando, Kaderi dhe Blero.  /Lajmi.net/

YouTube player