Noizy tregon pak nga ari që posedon – Lajmi.net
Noizy tregon pak nga ari që posedon
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:41, 16 April 2018
Reperi Noizy është ndër artistët më të suksesshëm në tregun e muzikës shqiptare.

Ai është emër shumë i kërkuar nga publiku, kjo gjë bën që të ketë edhe përfitime të shumta, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, Noziy në shumë raste shpalos diçka nga pasuria e tij, më së shpeshti veturat super-luksoze, të cilat i ka edhe fiksim.

Së fundi, ai postoi një video në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën tregon zingjirët prej ari, e me të cilët kishte mbushur fytin.

Kujtojmë që fillimi i 2018-ës ka qenë shumë i suksesshëm për Noizyn, duke publikuar disa projekte radhazi. /Lajmi.net/

OTR DBZ #Music????? #Varrosi #BigKik #Pesh3Rond

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO