Noizy thumbon kolegët por pendohet dhe fshin postimin

Reperi Noizy me një post në Instagram ka thumbuar kolegët e tij.

ShowBiz

24/10/2020 23:47

Noizy njihet si rep artist që flet mendjen e vet, ndërsa kjo nuk është hera e parë që ai bën deklarata thumbuese në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Reperi sot nuk theksoi se me kë e kishte por thumbi i tij nuk qëndroi gjatë në Instagram, pasi e fshiu atë pas pak kohe.

“I jep me qera kerret cuz: Erdhi dita qe u pam live, kerret sken tuat edhe beat nuk i ki nice”, shkroi ai.


Noizy duke publikuar dy vetura në llogarinë e tij bëri me dije se ai jep ato hua për videoklipet e tyre.

Nuk dihet se përse Noizy vendosi të fshijë postimin, ndërsa foton e ruajti njëra prej faqeve të menaxhuara nga fansat e reperit./Lajmi.net/