Noizy surprizon fansen për ditëlindje (Video)

Tashmë dihet që reperi Noizy është shumë i lidhur me fansat e tij.

ShowBiz

09/02/2016 17:50

Noizy shpesh herë u kthen respektin dhe dashurinë fansave të tij që e përkrahin gjatë gjithë kohës, shkruan lajmi.net.

Së fundmi reperi ka surprizuar një nga fanset e tij për ditëlindje.

Në videon e postuar nga Noizy në Snapchat dhe Instagram, shihet një tortë e madhe në formën e shkronjave të labelit të tij ‘OTR’.

Noizy i ka dhuruar fanses së tij edhe një zingjir me simbolin e ‘OTR’./lajmi.net.

A video posted by NOIZY (@zinizin) on