Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Noizy shijon shëtitjen me avionin luksoz privat

9:29 | 12 Qershor 2019

Noizy ka realizuar një udhëtim të veçantë.

Noizy ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga shëtitja që ka bërë me avionin privat, shkruan lajmi.net.

Ai tregoi se si dukej nga brenda dhe nga jashtë ai avion, ndërsa mbishkrimi që ia la videve ishte “Duhet me u vesh me serioz”.

Reperi shijoi edhe një gotë shampanjë teksa u shëtit me avionin privat, ndërsa nuk tregoi se kush po e shoqëronte.

Për ndryshe, Noizy së shpejti publikon projektin “New Benz” në bashkëpunim me Snik. /Lajmi.net/