Noizy rrezikoi jetën e këtij fëmije – Lajmi.net
Noizy rrezikoi jetën e këtij fëmije
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:37, 13 March 2018
Njihet si koleksionist i veturave.

Por, reperi Noizy sot ka bërë një veprim aspak të hijshëm, shkruan lajmi.net

Ai ka hyrë ‘live’ në Instagram ku shihet se po voziste Ferrarin dhe në ulësen përpara kishte një fëmijë.

Noizy ka shkelur shpejtësin e mbi 200 km/h, duke rrezikuar kështu jetën e të riut!/Lajmi.net/

29133782_788120611379587_3611196772921114624_o 29187296_788120301379618_5968981085093101568_o

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO