Noizy publikon një imazh të ëmbël me nënën e tij

Këngëtari Noizy po qëndron shumë aktiv në rrjete sociale këto ditë.

ShowBiz

08/11/2017 23:31

Por imazhi më i ëmbël që e ka publikuar ndonjëherë është ai i sontmi, shkruan lajmi.net

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm e ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me nënën e tij.

Ky imazh shihet se është shkëputur nga arkivat dhe ai duket të ketë qenë një fëmijë shumë i ëmbël.

‘’ Me ma fal gjithë botën, a e dini që s’është mjaftueshëm’’ i ka vënë mbishkrimin fotos ndërsa ka pranuar komente pozitive nga fansat e shumtë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BbP15xxltK6/?hl=en&taken-by=zinizin