Noizy publikon këngën kushtuar Florian Markut

Rep-artisti Noizy është mjaft aktiv këto kohë.

ShowBiz

14/05/2022 12:28

Së fundmi reperi ka lansuar projektin më të ri muzikor, shkruan lajmi.net

Këtë projekt muzikor Noizy ia ka dedikuar boksierit Florian Markut, ku dhe titullohet “Florian Marku”.

Kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale dhe mund të gjendet edhe në Youtube.

YouTube player