Noizy gati të shkruajë historinë me ‘Adrenalinë’

Noizy është duke shijuar suksesin e këngës së fundit.

ShowBiz

07/06/2020 16:20

Noizy gjatë ditës së premte ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Matolale, shkruan lajmi.net.

Brenda pak orëve reperi ka arritur mbi një milionë klikime në Youtube, dhe suksesi po e përcjell edhe në vendet evropiane.

Ai me një postim të bërë minuta më parë në Instagram, bëri të ditur se ‘Adrenalinë’ është kënga e dytë më e dëgjuar në Itali, dhe poqë së zë vendin e parë atëherë shkruan historinë. /Lajmi.net/