Noizy dhe Raf Camora mbajnë koncert në Gjermani, shikojeni si u pritën nga publiku

Për ta dëgjuar nga afër koncertin e Noizyt dhe Raf Camorës ishte mbledhur numër i madh i fansave mbrëmë në Gjermani.

ShowBiz

09/03/2019 23:57

Noizy ka performuar bashkë me Raf Camorën, me të cilin ka bashkëpunuar për këngën “Toto”, shkruan lajmi.net.

Dy reperëve iu bë pritje madhështore, andaj i gjithë vendi ku performuan ishte mbushur përplot me njerëz.

Në rrjete sociale, Noizy ka ndarë me ndjekësit disa momente nga atmosfera që mbretëroi në atë koncert.

Për më shumë, shikoni videot e mëposhtme. /Lajmi.net/