Noizy dhe Mozzik hyn live në Instagram, thyejnë rekordin shqiptar me shikueshmëri

16:26 | 22 Tetor 2021

Dyshja e njohur do lansojnë sonte bashkëpunimin.

Noizy dhe Mozzik, para se të publikojnë projektin muzikor kanë zgjedhur të hyjnë live në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, reperët e njohur shqiptarë kanë diskutuar rreth këngës, gjithashtu edhe tema tjera.

Gjatë kohës që ata flisnin, veç se iu shtoheshin ndjekësit e shumtë teksa i përcjellnin direkt në rrjetin social Instagram.

Faqja e njohur ‘hip hop shqip’ ka postuar videon në këtë rrjet social, ku shihesn 58 mijë persona duke i ndjekur./Lajmi.net/