Noizy bëhet hero përsëri, ja çka bëri kësaj here (Foto)

Është njëri nga rep artistët me zemrën me të madhe.

ShowBiz

24/11/2016 10:15

Bëhet fjalë për Noizyn i cili përsëri ka bërë një gjest shumë human, shkruan lajmi.net

Në një foto të hedhur në rrjetet sociale shihet se reperi ka vizituar një familje të cilës edhe i ka ndihmuar.

Gjithashtu, Noizy përmes një postimi të bërë në Instagram ka thënë se  do i ndihmojë dikujt nëse ka probleme me stomak dhe i duhet të operohet, pasi operacion do e ketë falas./lajmi.net

lkll