Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Noizy apo Ledri? Këngëtarja bën zgjedhjen

22:16 | 21 Shtator 2019

Vjollca Haxhiu ka bërë zgjedhjen e saj mes dy këngëtarëve.

Vjollca Haxhiu ishte e ftuara e fundit për tu përgjigjur në pyetjet provokuese të rubrikës ‘Kë zgjedh’ në kuadër të emisionit Mirage, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë pyetjeve këngëtarja është detyruar të bëj zgjedhjen e saj me dy këngëtarëve shumë të dashur për publikun Ledrit dhe Noizyt.

Për ta kuptuar përgjigjen e saj klikoni nga min 0:18 në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/