Njihuni me modelen më të re, e cila po quhet “vajza më e bukur në botë” (FOTO)

Rusia po nxjerrë edhe një modele që shumë shpejtë mund të bëhet ndër më të suksesshmet në botë.

ShowBiz

04/02/2016 19:08

Kristina Pimenova është një 10-vjeçare nga Rusia, e cila që në moshë të re ka filluar të merret me fushën e modelimit.

Tani, ajo ka nënshkruar me agjensitë e modës në Los Angeles dhe New York, duke bërë kështu një hap shumë të madh drejt famës, transmeton lajmi.net.

Kristina nuk është e panjohur për internetin. Ajo ka 1.2 milionë ndjekës në Instagram dhe rreth 4 milionë fansa në Facebook, faqe këto për të cilat kujdeset nëna e saj.

Modelja e re madje ka modeluar për firmat e njohura si “Armani”, “Roberto Cavalli” dhe “Vogue Italia”, e madje quhet edhe si “vajza më e bukur në botë”./lajmi.net Let's discuss: The 10 year old, dubbed the world’s most beautiful girl