Njihuni me Milanin e ri për sezonin 2015-16

Skuadra e Milanit pritet të bëj disa transferime të mëdha gjatë kësaj vere, për të forcuar sa më shumë skuadrën për sezonin 2015-16.

Sport

17/06/2015 16:53

Milani pritet që në këtë verë të sjellë disa lojtarë të mëdhenj në San Siro për të krijuar një skuadër më të fortë.

Kështu, rosonerët do të jenë më sfidues për sezonin tjetër ku do të tentojnë të fitojnë Serie A dhe të jenë më garues garat Europiane.

Formacioni: Diego Lopez, Abate (De Silvestri), Alex (Hummels), Paletta, De Sciglio; Bonaventura, De Jong (Kondogbia), Montolivo (Soriano), Martinez, Menez (Ibrahimovic), El Shaarawy