Njihuni me Juventusin e ri

Skuadra e Juventusit është duke planifikuar të bëj një revolucion gjatë kësaj vere dhe kështu të krijojë një skuadër të re për sezonin e ardhshëm.

Sport

16/06/2015 23:42

Nga Juventusi pritet të largohen disa mesfushorë gjatë kësaj vere, ku emrat që përmenden më shumë janë Pogba dhe Vidal.

Dhe, Juventusi nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi është duke menduar menjëherë të bëj goditje të mëdha në tregun e transferimeve të lojtarëve.

Emrat që pritet të transferohen te Juventusi gjatë kësaj vere janë mesfushori i Chelsea Oscar, mesfushori i Realit Isco dhe ai i PSG-s, Javier Pastore.